whatshapp-logo
tel-logo

Şehirlerarası Nakliyat

Taşımacılık sektörü içerisinde yer alan firmamız alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunuyor. Şehirlerarası nakliyat uzmanlık isteyen bir konudur. Bundan dolayı mutlaka kurumsal firmalardan destek almanız gerekir. Eşyaların güvenle taşınması ve nakliye araçlarının temiz olması sağlıklı bir taşınma dönemi geçirmenize yardımcı olur. Bundan dolayı hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve profesyonel hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm nakliye araçları temiz ve hijyeniktir. Taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar verilmez. Ayrıca nakliye araçlarının iç kısımları da özel olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede kaliteli bir şekilde taşıma işlemi yapılır.

Profesyonel Taşıma Hizmet İçeriği

Evinizi veya işyerinizi başka bir şehre taşımak istediğinizde gerekli olan hizmet içeriği müşteri memnuniyeti içerisinde size sunulur. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz garantili olarak sunulmakla beraber alanında uzman kadro taşınma süresi boyunca size yardımcı olacaktır. Eşyalarınız taşınmadan önce kontrol edilir. Daha sonra özel bir şekilde paketlenerek nakliye araçlarına yüklenir. Tüm hizmet içeriği profesyonel çerçeve içerisinde verilmekle beraber sigortalı taşımacılık hizmeti ile size yardımcı olunur. Özel nakliye araçları içerisinde yapılan taşıma kısa süre içerisinde sonuçlandırılır. Nakliye işlemleri sırasında tüm istekleriniz yerine hızlı ve güvenilir bir şekilde getirilir. Ayrıca eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması için nakliye araçlarına yüklenme işlemi eşya sırasına göre yapılır. Kırılabilecek olan eşyalar için gerekli olan tüm önlemler alınır.

şehirler arası nakliyat

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Şehirlerarası nakliyat konusunda ekonomik fiyat politikası ile de hizmet veren firmamız güvenilir ve müşteri memnuniyet ilkesine bağlı olarak size yardımcı oluyor. Tüm personel güler yüzlü hizmet ilkesi ile size yardımcı olmakta ve tüm işlemler en hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası nakliyat konusunda deneyimli şoför kadrosu ile hizmet veren firmamız garantili olarak size yardımcı olur. Eşyalarınız belirttiğiniz adrese teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir. Sizde hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak randevu tarihi oluşturabilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Firmamız ödeme kolaylıkları ve kampanyaları ile de müşterilerine özel olarak yardımcı olmaktadır.