whatshapp-logo
tel-logo


Akasya Nakliyat 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olup şimdiye kadar binlerce kurumsal ve referansı bulunan Evden Eve Nakliyat sektörünün en çok tercih edilen firmaların başında gelen bir kuruluştur.

Firmamız bünyesinde yönetim kadrosu dışında, marangoz, elektrikçi ve taşıma personeli olarak kendi alanında uzman 25 kişi bulunmaktadır.

Taşınmak için bizlere ulaştığınızda, firmamız sizlere genellikle uzman bir ekspertiz gönderir ve taşınacak eşyaların yoğunluğuna göre nasıl bir araç tahsis edileceğini, hangi ambalaj malzemesinin kullanılacağını, asansör kullanılıp kullanılamayacağını, eşyaların taşınacağı bölgenin mesafesini ve kaçıncı kata ne şekilde taşınacağını gibi taşıma ücretini etkileyecek faktörleri belirler ve sizlere bu faktörler doğrultusunda bir fiyat teklifi sunulur.

Bizlere taşınmak istediğiniz tarih olarak en erken 7 gün önceden bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü personellerimiz uzak mesafe taşımacılığı da yaptığı için uygun durumda olamayabilir.

Sonrasında sizlere modoko gibi firmaların bünyesinde yer almış uzman bir marangoz, elektrikçi ve taşıma personeli uygun taşıma aracı ile gönderilir. Taşıma personeli eşyalarınızın zarar görmemesi için seçilen ambalaj malzemesi ile eşyalarınızı ambalajlamasını yapar ve taşımaya hazır eder.

Taşıma işleminde dış asansör tercih edilmişse paketlenip dış asansör yardımı ile araca yüklenir, eğer tercih edilmemişse taşıma işlemi merdiven yada bina içi asansör ile yapılabilir.

Eşyalarınız en uygun şekilde araca yüklenerek taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için dizilir ve yola çıkılır.

Eşyalarınızın taşıma işlemi bittikten sonra marangoz yardımı ile tekrardan monte edilir ve eşyalarınız kullanılabilir duruma getirilir.

Unutmayın; değerli ve taşıma esnasında zarar görebileceğini düşündüğünüz (kıymetli eşyalarınız, laptop, telefon vb ) eşyalarınızı yanınıza alınız.