whatshapp-logo
tel-logo

Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işi zor ve meşakkatli bir iştir. Bu nedenle de  detaylı ve titiz bir çalışma gerektirir. Planlanmadan yapıldığında altından kalkılamaz hale gelebilir. Hem kendi sağlığınız hem de eşyalarınızın akıbeti için en mantıklı olan şey; sigortalı bir evden eve nakliye firmasıyla anlaşıp eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Bu konuda firmamız sizlere birinci sınıf hizmet veren nakliye firmalarından biridir. Evden eve nakliye firmalarıyla anlaşıp bu büyük zorlukları ve ekstra masrafları yaşamadan ev taşıyabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitemiz ile eşyalarınızı sorun yaşanmadan yeni adresinize taşımanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Nakliyede Öncü Firmamız Kaliteli Hizmet Sunuyor

Evden eve nakliyede öncü isim olan firmamız eşyalarınızı güvenilir, sorunsuz ve sigortalı bir şekilde taşır. Size özel çözümler sunar. Gelişen teknolojiyle birlikte eşyalarınız yüksek katlara dahi sorunsuz ve hasar görmeden taşımaktadır. Taşınma öncesinde firmamızla yapacağınız görüşmede eviniz, oda sayınız, eşyalarınız, kat sayınız, taşınılacak evin kat sayısı, sokağın genişliği ve bunun gibi birçok detay hakkında bilgi alınır ve nakliye işlemi için paketleme malzemelerinden taşıma aracının büyüklüğü personel sayısı ve asansörüne kadar her şey tek tek planlanır. Taşınma günü son anda çıkacak sürprizlerden kaçınmak için titizlikle çalışır.

 

 

 

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Sunuyoruz

Ev taşımada en önemli hususlardan biri de eşyaların hasar görmesi ve kaybolmasıdır. Firmamız eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyacağı için bizi tercih ettiğiniz takdirde bu konuda mağduriyet yaşamazsınız. Kıymetli eşyalarınız güvenle yeni adresinize taşınır. Bu konuda daha fazla veya özel beklentileriniz varsa, antika gibi değerli eşyalar hakkında olabilir, firmamızla taşınma öncesinde görüşüp bilgi vermeniz yerinde olacaktır. Gerek görülürse size özel yazılı evrak hazırlanabilir, personel sayısı artırılabilir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunan firmamız aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri ile de sizlere yardımcı oluyor. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden tutunda eşyalarınızın korunaklı bir şekilde yeni adresinize taşınmasına kadar sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızı arayarak siz de evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlananabilirsiniz.

 

İşini sevgiyle, Taşımayı güvenle yapıyoruz.