whatshapp-logo
tel-logo

Asansörlü Taşıma

Evinizi veya ofisinizi taşımak istediğinizde eşyalarınızın zarar görmeden itinalı bir şekilde taşınması gerekir. Bu da uzmanlık gerektiren bir durum olduğu için firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamız geçmişten gelen deneyim ile müşterilerine yardımcı olmakla beraber uygun fiyat anlayışı içerisinde müşterilerine yardımcı oluyor. Özellikle de asansörlü taşıma hizmeti ile profesyonel bir destek vererek kısa süre de eşyalarınızın nakliye araçlarına yüklenmesine yardımcı oluyor. Evinizi taşımak istediğinizde iletişim kurarak randevu tarihi belirleyebilirsiniz. Uzman personel evinize gelerek gerekli incelmeyi yapar ve eşyaların nasıl taşınacağına kadar verir. Evde bulunan eşyalarınız çok ise özel taşıma yöntemleri belirlenir. Ayrıca merdivenleriniz dar ise özel taşıma işlemi uygulanır.

Asansörlü Taşıma Hizmet İçeriği

Asansörlü taşıma hizmeti uzmanlık ve tecrübe isteyen bir konudur. Asansörün dışarıdan kurulması ve eşyalara zarar verilmeyecek şekilde yapılması gerekir. Bu konuda deneyimli personel size yardımcı olacak ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınmasına yardımcı olacaktır. Dışarıdan kurulan özel asansör yardımı ile tüm eşyalarınız sıra ile indirilir. Ayrıca hasar görebilecek olan eşyaların taşıması özel olarak yapılır. Bu hizmeti alacağınız zaman mutlaka ayrıntılara dikkat edin. Asansörlü taşıma hizmeti ile sektör içerisinde birçok başarılı işe imza atan firmamız bu hizmet içeriğini garantili olarak sunmaktadır. Bundan dolayı sizde kurumsal müşteri hizmetlerimizden gerekli desteği güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşıma Fiyatı

Asansörlü taşıma fiyatları firmamız tarafından ekonomik olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı ödeme kolaylıklarından da yararlanarak bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Randevu tarihi oluşturduktan sonra belirttiğiniz tarih ve saat içerisinde ilgili asansör hizmeti uzman personel tarafından kurulur. Kurulum işleminsen sonra eşyalarınızın taşınması özel yöntemler ile yapılır. Herhangi bir sorun olmadan taşıma işleminiz güvenilir bir şekilde sonuçlandırılır. Firmamız tüm hizmet içeriğini sigortalı taşımacılık hizmeti ile verir. Herhangi bir sorun olur ise ilgili hasarlar teminat içerisinden karşılanır. Uzman personel tüm isteklerinize hızlı ve güvenilir bir şekilce cevap vererek size yardımcı olur. Sizde evinizi taşımak istediğinizde bu hizmet içeriğinden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz.