Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

akasya nakliyat firma telefon no

  • E-Mail Gönder
  • Facebook'a ekle
  • Digg'e ekle
  • Twitter'a ekle
  • RSS Feedekle

ANASAYFA

HİZMETLERİMİZ

GALERİ

REFERANSLAR

İLETİŞİM

 

 


Akasya nakliyat ofis işyeri taşımacılığı alanında kaliteli hizmetler sunarak bu alanda kendisini kanıtlamış bir firmadır. Hizmet içeriğinde uzman personel ekspertiz donanımlı araç filosu asansör sigorta gibi temel nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.
Bir firmadan beklediğiniz ne varsa Akasya nakliyat beklentilerinizi karşılayabilecek güce ve kapasiteye sahiptir. Bu gücü çağın yeniliklerine ayak uydurarak elinde tutan firma olarak gücünü donanımlı araç filosundan ve her türlü tecrübeye sahip işinde uzmanlaşmış kadrosundan alarak sizler için yapmış olduğu hizmete yansıtarak yeni ofis ve iş yerlerinizi taşımakta ve yenilemekte en büyük yardımcınızdır.
Akasya nakliyat taşıma sektörünün teknik alanında yoğun bir öğrenim görerek ve türlü uygulamalara katılarak yüksek derecede yeterlilik kazanmış olan bilgi düşünce ve onayına başvurulan eksper hizmetlisini görevlendirerek sizleri ve personeli yönlendirme amaçlı işlemler yapmaktadır.
Eğitimli personel elde taşınacak büyüklükte eşya paketleme materyalleri ile iş yerinizdeki tüm eşyaları dikkatli ve güvenli bir şekilde paketleyerek taşımaya hazır hale getirmektedir. Eşyaları taşıma gereçleri yaz ve kış sezonuna göre uygulanmaktadır. Bu uygulama materyalleri havalı naylon kraft kağıt streç film gibi özel paketleme uygulanarak ofis ve iş yeri eşyalarınıza zarar vermeyecek gereçler kullanılmaktadır.
Akasya nakliyat araçları çelik kasalı olup iç kısmı medefe kaplıdır. Bu gibi özelliklere sahip olan araçlar ile eşyalarınız taşınırken deforme olmadan sarsıntı olma durumunda etkilenmeden veya her hangibir kötü sonuca meyil vermeden güvenli bir şekilde adrese teslim edilmektedir.
Yüksek katlı binalardaki ofis ve iş yeri taşımacılığı için de kullanım amaçlı tasarlanmış katlar arası yük taşıma, yükleri bir yapının bir katından ötekine veya yüksek yerlere çıkarıp indiren yük asansörü hizmetini de sizlere sunan Akasya nakliyat bu konuda da sizler için temin ettiği  bu büyük yardımcıyı hizmetinize sunmakta.
Akasya nakliyat tüm bu hizmet aşamalarını sunarken eşyanızın herhangi bir yönden ileride karşılaşabileceği zararı gidermek için önceden ödenen prim karşılığında bu işin muhatabı olan firmasıyla yapılan iki taraflı bağlantı sözleşmesi hizmetini sağlamaktadır.

Hİzmet ALANLARIMIZ

Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Nakliye
Ofis ve İşyeri Taşımacılığı
Parça Eşya Nakliyesi
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Banka - Fabrika - Fuar Nakliyesi
Ambalajlama ve Paketleme
Eşya Depolama
Kamyon - Kamyonet Kiralama
   
 
 
AKASYA NAKLİYAT . © 2013